Перепоховання воїнів Великої Вітчизняної війни

20 жовтня у с. Ходорів Миронівського району у Меморіальному комплексі пам’яті загиблих воїнів-визволителів Великої Вітчизняної війни відбулося перепоховання 38 захисників Вітчизни, що полягли на полях бою Букринського плацдарму у 1943 році. З благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина заупокійне Богослужіння очолив голова Адміністративної служби єпархії, благочинний Рокитнянського округу протоієрей Валерій Яблонський. Йому співслужили благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин з духовенством району, ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква архімандрит Олексій (Сологуб) та голова єпархіального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Димитрій Марандюк.

Священники відправили заупокійне Богослужіння та з почестями захоронили останки захисників Батьківщини. Потім відбулося урочисте відкриття алеї героїв Букринського плацдарму.

***

Щороку члени громадської організації «Пошук» Білоцерківського району знаходять все нові і нові непоховані останки солдат, які потім належним чином хоронять у загальній могилі. За період пошукових робіт цієї організації були перепоховані більше 700 воїнів-визволителів Великої Вітчизняної війни.