У неділю 31-шу після П’ятидесятниці, після Різдва Христового митрополит Августин відправив Літургію у кафедральному соборі у м. Біла Церква

10 січня, неділя 31-ша після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства собору та братії Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква. За Богослужінням молився Верховний Отаман і Гетьман Сагайдак Дмитро Іванович.

Після Літургії владика привітав парафіянина Спасо-Преображенського кафедрального собору Ткаченка Павла Івановича з 55-річчям від Дня народження, вручивши Благословенну грамоту  та пам’ятний подарунок.

Цього ж дня, митрополит Августин відвідав церкву преподобного Агапіта Печерського у смт. Рокитне, де звершив таїнства Хрещення та Миропомазання младенця Злати, доньки настоятеля церкви протоієрея Павла Сологуба.