Святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста

12 лютого, Собор вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Iоанна Златоуста, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у церкві Трьох святителів у смт. Володарка, настоятелем якої є благочинний Володарського округу протоієрей Михаїл Рискін.

Архіпастирю співслужили благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

Після Богослужіння владика привітав духовенство і вірних зі святом, а клірика Володарського благочиння, протоієрея Олега Настевича з Днем народження, вручивши йому пам’ятний подарунок.