Неділя 3-тя Великого посту. Хрестопоклонна

4 квітня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночий монастир святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Біла Церква, де відправив Божественну літургію та виголосив проповідь. Після Богослужіння архіпастир привітав настоятельку обителі ігуменю Фотину (Бондаренко) з днем пам’яті святої мучениці Фотіни. Також була піднесена подяка Богові з нагоди 45-ї річниці пресвітерської хіротонії  митрополита Августина, з якою привітали владику духовенство, ігуменя з сестрами та вірні.

Напередодні, архіпастир звершив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква. Після великого славослов’я — винесення Хреста і поклоніння йому.

Цього дня, увечері, владика звершив чинопослідування вечірні з Акафістом Страстям Христовим. Після читання Євангелія від Марка, архімандрит Амвросій (Єрохін) виголосив проповідь.