Відспівування протоієрея Михаїла Афоніна

5 червня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та Високопреосвященніший архієпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської Митрополії, звершили Божественну літургію і чин відспівування клірика Білоцерківської єпархії, благочинного Ржищівського округу, протоієрея Михаїла Афоніна у Свято-Троїцькій церкві у м. Ржищів, в якій спочилий священник був настоятелем 44 роки.

Архіпастирам співслужили: духівник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліфірович), секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, отці благочинні Білоцерківської єпархії, намісник Спасо-Преображенського чоловічого монастиря у м. Ржищів архімандрит Тихон (Гарасюк) та інші священнослужителі Білоцерківської, Київської та Тернопільської єпархій. Заупокійні промови виголосили архіпастирі, тринадцять священнослужителів, а також міська голова м. Ржищів Чорненька К.І., Народний депутат України Качний О.С. та інші.

Поховали протоієрея Михаїла Афоніна на Ржищівському міському кладовищі.