Преподобного Агапіта Печерського

14 червня, преподобного Агапіта Печерського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив у Свято-Успенській церкві у м. Тетіїв Божественну літургію та панахиду, з нагоди 60-річчя від Дня народження та 20-ї річниці від дня кончини протоієрея Петра Сологуба.

За Богослужінням архіпастирю співслужили: секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква архімандрит Олексій (Сологуб), благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар, а також інші священнослужителі Білоцерківської, Київської та Тульчинської єпархій. Проповіді виголосили митрополит Августин та протоієрей Андрій Пустовгар.

Після Богослужіння митрополит Августин, духовенство та вірні відвідали пам’ятний захід, який був організований родиною протоієрея Петра Сологуба у центральній районній бібліотеці у м. Тетіїв.