Конференція Синодальної біблійно-богословської комісії

16 вересня 2021 року в Сергіївському залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві розпочала роботу конференція «Мировое Православие: первенство и соборность в свете православного вероучения». Організаторами та партнерами форуму виступили Синодальна біблійно-богословська комісія, Відділ зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату, Загальноцерковна аспірантура і докторантура імені святих Кирила і Мефодія.

Участь у конференції беруть архіпастирі, священнослужителі, члени Синодальної біблійно-богословської комісії, представники духовних шкіл Руської Православної Церкви, професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів, ієрархи і клірики Української Православної Церкви, гості з Помісних Православних Церков.

Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин виступив на пленарному засіданні із доповіддю на тему: «Каноническая коллизия во вмешательстве Константинопольского Патриархата в вопросы Украинской Православной Церкви» в онлайн-форматі на платформі “ZOOM”.

Міжнародний форум продовжив свою роботу 17 вересня.