Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

27 вересня, Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у церкві святителя Луки Кримського у м. Біла Церква.

Владиці співслужили благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Яблонський, настоятель церкви протоієрей Володимир Фадєєв та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії. Укінці Літургіїї митрополит Августин привітав священнослужителів та парафіян зі святом, а також за заслуги перед Святою Церквою вручив Петрашенко Наталії Олександрівні благословенну грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви.

Після Богослужіння відбулося освячення накупольного хреста для храму святителя Луки Кримського, що споруджується.

Напередодні, увечері, владика відправив Всенощне бдіння з чином Воздвиження Хреста Господня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.