Великомученика Димитрія Солунського

8 листопада, великомученика Димитрія Солунського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь у церкві великомученика Димитрія Солунського у с. Черняхів Ржищівського благочиння.

Архіпастирю співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Глушак, благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин, намісник Спасо-Преображенського чоловічого монастиря у м. Ржищів архімандрит Тихон (Гарасюк) та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

Укінці Богослужіння владика привітав протоієрея Михаїла Глушака з нагоди 55-річчя від Дня народження та вручив орден святого благовірного князя Ярослава Мудрого.