Перепоховання 36 воїнів-захисників Вітчизни

25 листопада митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив на території Меморіального комплексу в с. Ходорів Миронівського благочиння перепоховання віднайденних останків с 36 воїнів-захисників Вітчизни, що полягли в боях на Букринському плацдармі у 1943 році.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин та духовенство Миронівського благочиння.

У перепохованні взяли участь голова Ржищівської територіальної громади  Чорненька К.І., сільські старости, депутати обласної і районної ради, представники Київської обласної спілки ветеранів України, Миронівської районної організація ради ветеранів України, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасники АТО, а також жителі сіл Шандри, Грушева, Ходоріва.

Цього ж дня, за благословенням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей звершив освячення поклонного хреста, біля місця поховання воїнів-захисників Батьківщини, у с. Шандра Миронівського благочиння.