Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

7 січня, Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі святкове Різдвяне Богослужіння: велике повечір’я та утреню. За Богослужінням керуючому єпархією співслужили ключар кафедрального собору архімандрит Олексій (Сологуб) та клірики кафедрального собору.

Божественну Літургію архіпастир відправив у церкві Різдва Христового, що на масиві Леваневського у м. Біла Церква. За Божественною літургією владиці співслужили благочинний Білоцерківського міського округу протоієрей Валерій Яблонський, настоятель церкви Різдва Христового протоієрей Михаїл Поп та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

Цього дня архіпастир відвідав Білоцерківську виправну колонію №35. У співслужінні духовенства владика звершив молебень та привітав адміністрацію виправної колонії й ув’язнених зі святом Різдва Христового.