Неділя 31-ша після П’ятидесятниці, після Богоявлення

23 січня, неділя 31-ша після П’ятидесятниці, після Богоявлення, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив ранню Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Владиці співслужили намісник Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій (Єрохіна) та духовенства кафедрального собору.

Після Богослужіння митрополит Августин у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію біля могили схиієромонаха Амфілохія (Трубчанінова), а також заупокійну літію  у Свято-Миколаївській церкві біля тіла спочилого співробітника кафедрального собору Моргуна Миколи Авксентійовича.

Цього ж дня Керуючий єпархією у співслужінні в.о. благочинного Рокитнянського округу протоієрея Андрія Харчишина та духовенства звершив панахиду у Свято-Миколаївській церкві у с. Синява Рокитнянського благочиння з нагоди 40 дня від кончини протоієрея Іоанна Смиченка.