Білоцерківська єпархія підтримує українських воїнів

28 березня цього року, за благословенням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, кліриками Білоцерківського благочиння було зібрано та відправлено продукти харчування для військовослужбовців Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, які перебувають на передових рубежах захисту України. У час війни Українська Православна Церква не лише молитвою та благословенням підтримує військових, а й дбає про матеріальне забезпечення, щоб у наших воїнів вистачало і духовних, і фізичних сил для мужнього та жертовного служіння українському народові й на користь нашої Батьківщини.

Особливу подяку висловлюємо голові Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань протоієрею Сергію Екшіяну за фінансову допомогу в цій справі.

Спільними зусиллями йдемо до перемоги!