Лазарева субота. Воскрешення праведного Лазаря

16 квітня, Лазарева субота, воскрешення праведного Лазаря, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію і виголосив проповідь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у с. Стадниця Тетіївського благочиння.

Архіпастирю співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, старший благочинний Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, благочинний Володарського округу протоієрей Михаїл Рискін, намісник чоловічого монастиря на честь Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці у с. Руде Село архімандрит Афанасій (Медвідь) та інші свяшеннослужителі Білоцерківської єпархії.

Після Євхаристичного канону відбулося рукопокладення іподиякона Олега Лазарука у сан диякона. Укінці Богослужіння владика привітав диякона Олега Лазарука з нагоди 55-річчя від Дня народження та вручив йому пам’ятний подарунок.

Цього ж дня, увечері, архіпастир очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква та освятив гілля верби.