Великомученика Георгія Побідоносця

6 травня, великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква. Йому співслужили братія Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського, духовенство кафедрального собору та священнослужителі Білоцерківського благочиння. Проповідь за Богослужінням виголосив протоієрей Вадим Рудий.

Після Літургії митрополит Августин побував на Замковій горі – історичному місці Білої Церкви, де біля церкви святого Георгія Побідоносця було відправлено молебень, у якому взяли участь священнослужителі Білоцерківської єпархії.

Цього ж дня архіпастир відвідав храм-пам’ятник святого великомученика Георгія (Афганська церква) на масиві Леваневського. У співслужінні духовенства владика відправив молебень та привітав вірних, а також ветеранів-афганців з храмовим святом.