Річниця кончини протоієрея Михаїла Афоніна

3 червня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та Високопреосвященніший архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, звершили Божественну літургію і  панахиду у Свято-Троїцькій церкві у м. Ржищів з нагоди річниці кончини протоієрея Михаїла Афоніна.

Архіпастирам співслужили духівник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліфірович), секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, отці благочинні Білоцерківської єпархії, намісник Спасо-Преображенського чоловічого монастиря у м. Ржищів архімандрит Тихон (Гарасюк) та інші священнослужителі Білоцерківської та Київської єпархій. Проповідь за Богослужінням виголосив митрополит Августин.

Після Богослужіння архіпастирі разом із духовенством та вірними звершили заупокійну літію біля місця поховання протоієрея Михаїла Афоніна на Ржищівському міському кладовищі.