Первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня, апостолів Петра і Павла, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні намісника Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрита Амвросія (Єрохіна) та духовенства кафедрального собору звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква. Проповідь за Богослужінням виголосив диякон Андрій Власов. Після Літургії було звершено заупокійну літію біля могили протоієрея Олексія Фоміна.

За благословенням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина благочинний Білоцерківського міського округу протоієрей Валерій Яблонський очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у церкві святих апостолів Петра і Павла у м. Біла Церква. Йому співслужили настоятель церкви протоієрей Олександр Захарчук та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії. Після Богослужіння отець-благочинний передав вітання Керуючого єпархією настоятелю церкви протоієрею Олександру Захарчуку з нагоди храмового свята.