Почаївської ікони Пресвятої Богородиці

5 серпня, Почаївської ікони Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

У Богослужінні разом зі сонмом архієреїв Української Православної Церкви взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Після відпусту Літургії розпочався молебень до Пресвятої Богородиці. Священнослужителі та віряни на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм звершили хресний хід. Почаївську чудотворну ікону перенесли назад в Успенський собор обителі, де вона зазвичай перебуває над Царськими вратами. Там піднесли молитву до Пресвятої Богородиці.  Детальніше на сайті Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ

Напередодні митрополит Августин співслужив за Всенічним бдінням Блаженішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.