Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня, Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенську парафію у м. Сквира. У нижньому храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» митрополит Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь.

Йому співслужили благочинний Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Сквирського округу протоієрей Андрій Хомишак та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

На малому вході владика, згідно з ухвалою Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв штатного священника Свято-Успенської церкви у м. Сквира протоієрея Євгенія Тимоша права носіння палиці.

Напередодні митрополит Августин очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Увечері цього ж дня архіпастир очолив Чин Погребіння плащаниці Пресвятої Богородиці з хресною ходою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.