Освячення церкви у смт. Рокитне

3 вересня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив освячення новоспорудженого храму на честь святого благовірного великого князя Олександра Невського у смт. Рокитне. Після освяченя владика звершив Божественну літургію.

Йому співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, в.о. благочинного Рокитнянського округу протоієрей Андрій Харчишин та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

На малому вході архіпастир, згідно з ухвалою Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв настоятеля церкви протоієрея Романа Большакова права носіння хреста з оздобами. Проповідь за Богослужінням виголосив протоієрей Андрій Черниш.

Після Літургії митрополит Августин привітав парафіян із освяченням церкви, а також вручив відзнаку Білоцерківської єпархії “Рудосільска ікона Пресвятої Богородиці” та благословенні грамоти Керуючого єпархією ктиторам і активним парафіянам.