Неділя 30-та після П’ятидесятниці, після Різдва Христового

8 січня, неділя 30-та після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у церкві Різдва Христового у м. Біла Церква на масиві Леваневського. За Божественною літургією владиці співслужили заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, благочинний Білоцерківського міського округу протоієрей Валерій Яблонський, настоятель церкви Різдва Христового протоієрей Михаїл Поп, протоієрей Вадим Оляницький та дияконський чин.

Після Літургії з вітанням і колядками виступили вихованці парафіяльної недільної школи.

Ввечері митрополит Августин очолив святкову вечірню у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква в співслужінні отців-благочинних. Владика виголосив проповідь, потім від імені духовенства його привітав благочинний Білоцерківського районного округу протоієрей Петро Довгун. Зі святковими вітаннями та колядками виступили вихованці єпархіальної хорової школи та архієрейський хор собору. Після концерту владика вручив дітям солодощі.