Прес-служба Білоцерківської єпархії повідомляє

Соціальними мережами паном Миколою Гопайнич поширюється інформація, що нібито право власності на комплекс нежитлових будівель монастиря на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини зареєстровано за «московським патріархатом». Дане твердження пана Гопайнича НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ, а також інформації, яка викладена в опублікованому ним документі.

В інформаційній довідці (Відомості з Державного реєстру речових прав), яку опублікував пан Гопайнич, чітко прописано, що право власності на комплекс нежитлових будівель та споруд зареєстровано за жіночим монастирем святої рівноапостольної Марії Магдалини Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви, а не за «московським патріархатом», як стверджує пан Гопайнич. В жодному пункті даної інформаційної довідки не згадується «московський патріархат».

Крім того, право власності на вищезгаданий комплекс нежитлових будівель та споруд було зареєстровано ще в 2010 році на підставі Свідоцтва про право власності від 16.02.2010 року, виданого Управлінням житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, яке було оформлене у відповідності до Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Дане право власності було зареєстровано в Державному реєстрі нерухомого майна, який діяв до 2013 року. 16.02.2022 року з Державного реєстру нерухомого майна (який діяв до 2013 року) до Державного реєстру речових прав (який почав діяти з 2013 року) було перенесено інформацію про право власності на даний комплекс нежитлових будівель (яке було зареєстроване ще в 2010 році). Також 16.02.2022, в зв’язку з введенням  в експлуатацію будівлі монашеського корпусу та каплиці (які увійшла в комплекс вищезгаданих будівель), було зареєстровано право власності саме на будівлі монашеського корпусу та каплиці.

Звертаємо увагу, що оформлення та реєстрація права власності були проведені відповідно до чинного законодавства України.