Неділя 2-га після П’ятидесятниці

18 червня, Неділя 2-га після П’ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Була також виголошена заупокійна молитва за митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, з дня кончини якого цього дня виповнилося 2 роки, а також за полеглих захисників України.
Архіпастирю співслужили братія Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського та духовенство Білоцерківського благочиння.

Після Богослужіння митрополит Августин привітатв співробітницю Білоцерківського єпархіального управління Шишковську Валентину Григорівну з нагоди ювілею від Дня народження, вручивши їй за заслуги перед Святою Церквою відзнаку Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці.

Напередодні архіпастир очолив Всенощне бдіння у кафедральному соборі.