Блаженного Августина, єпископа Іппонійського

28 червня, в день памʼяті блаженного Августина, єпископа Іппонійського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Владиці співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, намісник Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін), намісник Ржищівського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря архімандрит Тихон (Гарасюк), намісник чоловічого монастиря ікони Пресвятої Богородиці “Рудосільська” у с. Руде Село архімандрит Афанасій (Медвідь), отці-благочинні, священнослужителі Білоцерківської, Київської, Бориспільської, Житомирської та Тернопольської єпархій. За богослужінням молилася настоятелька Білоцерківського жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини ігуменя Фотина (Бондаренко), а також насельниці Кислівського святих Царствених страстотерпців жіночого монастиря.

Наприкінці Літургії з днем тезоімеництва архіпастиря привітали: від співробітників єпархіального управління – секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, від співробітників Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями – заступник голови відділу протоієрей В’ячеслав Яковенко, від імені священнослужителів єпархії – благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Глушак, від чернецтва – ігуменя Фотина (Бондаренко), а також віряни.
Митрополит Августин висловив подяку всім присутнім за участь у Богослужінні.
Напередодні митрополит Августин очолив у кафедральному соборі Всенощне бдіння.