Ікони Пресвятої Богородиці «Спорителька хлібів»

28 жовтня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь з нагоди престольного свята у церкві ікони Пресвятої Богородиці «Спорителька хлібів» у с. Стадниця Тетіївського благочиння.

Митрополиту Августину співслужили архієпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської Митрополії, єпископ Бишівський Кирил, вікарій Київської Митрополії, а також клірики Білоцерківської, Київської і Тульчинської єпархій.

За Богослужінням архіпастир згідно з ухвалою Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія підніс до сану протодиякона клірика церкви ікони Пресвятої Богородиці «Спорителька хлібів» у с. Стадниця отця Олега Лазарука.

Після Богослужіння митрополит Августин привітав Олену Геннадіївну Лазарук з нагоди ювілею від Дня народження, вручивши їй за заслуги перед Святою Церквою орден святої великомучениці Єкатерини.