22 січня, Післясвято Богоявлення, преподобного Іони Київського, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Високопреосвященніший митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із Високопреосвященнішими: митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом, архієпископом Обухівським Іоною, архієпископом Іванківським Кассіаном і Преосвященнішим єпископом Камінь-Каширським Афанасієм у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Свято-Троїцькому Іонинському чоловічому монастирі у м. Київ з нагоди престольного свята.
Після Богослужіння митрополит Августин привітав намісника обителі та голову Синодального відділу УПЦ у справах молоді архієпископа Обухівського Іону з престольним святом та Днем Небесного покровителя і вручив йому церковну відзнаку «Віра. Мужність. Честь» І ступеня.
Прес-служба Білоцерківської єпархії