24 березня, Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ’я, у храмах Білоцерківського єпархіального управління було звершено дві Божественні літургії та чин Торжества Православ’я, а напередодні − всенічне бдіння.
Цього ж дня за участю викладачів і вихованців Єпархіальної хорової школи було проведено благодійний ярмарок для збору коштів на утримання школи та на потреби нужденних і недужних вірян.
Прес-служба Білоцерківської єпархії