28 квітня, Вхід Господній до Єрусалима, у храмах Білоцерківського єпархіального управління було звершено дві Божественні літургії, а напередодні − всенічне бдіння.
Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив ранню Літургію та виголосив проповідь.
Архіпастирю співслужили священнослужителі Білоцерківської єпархії.
За участю викладачів і вихованців Єпархіальної хорової школи було проведено благодійний ярмарок для збору коштів на утримання школи та на потреби нужденних і недужних вірян.
Прес-служба Білоцерківської єпархії