Великий Вівторок

30 квітня, Великий Вівторок, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні священнослужителів Білоцерківської єпархії очолив Літургію Передосвячених Дарів у храмі Білоцерківського єпархіального управління.

За Богослужінням архіпастир, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до свята Пасхи Христової вручив священнослужителям єпархії чергові відзнаки.

Права носіння другого хреста з оздобами удостоєні: архімандрит Миколай (Крутоус), насельник Свято-Серафимівського чоловічого монастиря у м. Біла Церква, духівник єпархії; протоієрей Сергій Грабовенко, настоятель Свято-Покровської церкви у с. Скибенці Тетіївського благочиння; протоієрей Василій Житник, настоятель Спасо-Преображенської церкви у с. Кошів Тетіївського благочиння, духівник благочиння.

Права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш» удостоєні: протоієрей Михаїл Глушак, настоятель Свято-Димитрівської церкви у с. Черняхів Ржищівського благочиння, благочинний цього округу; протоієрей Володимир Гриценко, настоятель Свято-Покровської церкви у с. Лука Таращанського благочиння; протоієрей Петро Коваленко, настоятель Свято-Покровської церкви у с. Ромашки Рокитнянського благочиння; протоієрей Вадим Зуб, настоятель церкви святих рівноапостольних Костянтина та Єлени у с. Шарки Рокитнянського благочиння; протоієрей Михаїл Васильєв, настоятель церкви святого праведного Йосифа Обручника у с. Житні Гори Рокитнянського благочиння.

Права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні удостоєні: архімандрит Лавр (Тихий), насельник Свято-Серафимівського чоловічого монастиря у м. Біла Церква; протоієрей Олексій Овчарук, настоятель Свято-Миколаївської церкви у с. Запруддя Рокитнянського благочиння; протоієрей Ігор Лєбєдєв, настоятель Свято-Миколаївської церкви у с. Закутанці Богуславського благочиння; протоієрей Володимир Бондаренко, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці у с. Ківшовата Таращанського благочиння; протоієрей Костянтин Броварник, настоятель церкви святих жон мироносиць у с. Сорокотяги Білоцерківського благочиння; протоієрей Роман Мельник, настоятель церкви пророка Іллі у с. Демівщина Ржищівського благочиння; протоієрей Іоанн Синюк, настоятель Свято-Покровської у с. Бурти Кагарлицького благочиння.

Права носіння митри удостоєні: протоієрей Роман Большаков, настоятель церкви святого благовірного князя Олександра Невського у смт. Рокитно Рокитнянського благочиння; протоієрей Ярослав Бабич, настоятель Свято-Успенської церкви у с. Пії Миронівського благочиння; протоієрей Олександр Майданик, настоятель Свято-Покровської церкви у с. Ємчиха Миронівського благочиння; протоієрей Віталій Дука, настоятель церкви святих праведних Іоакима та Анни у с. Ненадиха Тетіївського благочиння; протоієрей Михаїл Беспалий, настоятель церкви Собору преподобних Києво-Печерських у с. Пилипча Білоцерківського районного благочиння; протоієрей Віталій Філобокий, настоятель Свято-Покровської церкви у м. Біла Церква.

Права носіння палиці удостоєні: протоієрей Сергій Царенко, штатний священник жіночого монастиря «Пустинь преподобного Сергія Радонезького» в м. Біла Церква; протоієрей Назарій Хомишак, штатний священник Свято-Успенської церкви у м. Сквира.

До сану протоієрея піднесені: священник Георгій Безкоровайний, штатний священник жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини в м. Біла Церква; священник Петро Омельченко, шатний священник Свято-Успенської церкви у смт. Узин; священник Богдан Геращенко, настоятель Спасо-Преображенської церкви у с. Сухоліси Узинського благочиння; священник Павло Дзиндра, настоятель Свято-Миколаївської церкви у с. Яблунівка Білоцерківського районного благочиння.

Права носіння золотого наперсного хреста удостоєний священник Діонісій Громов, настоятель церкви благовірного князя Олександра Невського у с. Бикова Гребля Білоцерківського районного благочиння.

До сану протодиякона піднесені: диякон Богдан Безкоровайний, штатний диякон жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Біла Церква; диякон Василій Гоюк, штатний диякон Спасо-Преображенського кафедрального собору в м. Біла Церква.

Права носіння камилавки удостоєний диякон Андрій Власов, штатний диякон Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква.

Права носіння подвійного ораря удостоєний диякон Олександр Кушинов, штатний диякон Свято-Воскресенської церкви у м. Тараща.

Проповідь за Богослужінням виголосив настоятель Свято-Димитрівської церкви у с. Черняхів Ржищівського благочиння, благочинний цього округу протоієрей Михаїл Глушак.

Цього ж дня митрополит Августин провів збори благочинних єпархії у Білоцерківському єпархіальному управлінні.