Спростування інформації щодо переходу до «ПЦУ» Свято-Духівської парафії у с. Руде Село

У мережі Інтернет поширюється інформація про перехід Свято-Духівської парафії у с. Руде Село Володарського району до так названої ПЦУ. Дана інформація не відповідає дійсності. Рудосільська Свято-Духівська парафія та її настоятель протоієрей Ігор Безоглюк залишаються вірними Українській Православній Церкві та Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

18 січня 2019 р. активісти села дійсно прийшли до церкви “поговорити”. Завезених радикалів, про яких були попереджені настоятель та парафіяни, не було. Проте громада села прийшла з телебаченням і була налаштована агресивно. Вони вимагали від священика переходу до новоствореної структури, але члени релігійної громади захистили свого пастиря, пояснивши що всі вірні парафії служать Богу та українському народу і не збираються нікуди переходити.

24 січня у храмі відбулися парафіяльні збори, на яких члени релігійної громади одноголосно засвідчили свою вірність Українській Православній Церкві та її Предстоятелю, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.