Високопреосвященніший архієпископ Митрофан благословив паству на Великій піст

14 лютого, у Неділю Прощену, увечері, на кануні Великого посту Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан молився за вечірнім богослужінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква.
Наприкінці служби Божої Високопреосвященніший архієпископ Митрофан звернувся до пастви з повчальним словом, у якому сказав: «Піст – це не самоціль. Піст – це засіб, який допомагає нам боротися з нашими страстями, духовними слабостями і гріховними звичками, це час духовного пробудження. Якщо ми бажаємо, щоб цей піст був для нас спасительним і корисним, то ми, вступаючи на цей шлях, повинні піднести наші сердечні молитви до Господа, щоб він укріпив наші духовні і тілесні сили у цій благій справі, тому що без помочі Божої, надіючись тільки на свої слабкі  сили ми не зможемо принести того благодатного плоду, якого чекає від нас Господь. Тому, помолившись та сподіваючись на Божу допомогу, ми починаємо Великий і спасительний піст. Я бажаю усім вам, дорогі отці, браття і сестри, щоб ми гідно провели цей благодатний час, щоб хоча би на йоту стали кращими, ближчими один до одного, а значить і до Бога».
Владика Митрофан попросив в усіх прощення і благословив кожного на Великий піст.