Говіння духовенства Ставищенського благочиння

19 березня, у п’ятницю п’ятої седмиці Великого посту секретар єпархії архімандрит Никодим (Барановський) з благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського очолив Божественну літургію у храмі  Різдва Пресвятої Богородиці с. Гостра Могила, Ставищенського благочиння.
Йому співслужили протоієрей Андрій Пустовгар – благочинний Ставищенського округу та духовенство благочиння.
Перед початком Літургії священики благочиння прийняли Таїнство Покаяння, вони сповідалися протоієрею Миколаю Сичевському, благочинному Володарського округу.
Після закінчення богослужіння отець Никодим подякував духовенству та мирянам за загальну соборну молитву та побажав усім достойно провести дні святого посту, щоб свято Пасхи Христової було радісним і благодатним.