Високопреосвященніший архієпископ Митрофан відвідав друге кафедральне місто Богуслав

10 листопада 2011р. у день памяті святої великомучениці Параскеви, нареченої Пятниця Високопреосвященніший Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, з архіпастирським візитом відвідав місто Богуслав.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі архіпастир звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Михаїл Залізницький благочинні Володарського округу протоієрей Миколай Сичевський, Рокитнянського – протоієрей Олександр Тарасюк, Кагарлицького – протоієрей Василій Синюк, Білоцерківського – протоієрей Михаїл Кобулей та духовенство Богуславського благочиння.

По завершенні Літургії на середині храму було відправлено молебень до святої великомучениці. У вітальному слові архіпастир поздоровив духовенство і віруючий народ зі святом. Він побажав парафії духовної єдності, миру та християнської любові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Недавні записи

  • Календар записів

    Листопад 2011
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Жов   Гру »
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
  • Архів записів