Архієрейське Богослужіння у с. Матвіїсі Володарського благочиння

21 вересня, на прохання митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, Преосвященніший єпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської Митрополії очолив Богослужіння на парафії Різдва Пресвятої Богородиці у селі Матвіїсі Володарського благочиння. Владика звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Після Богослужіння архіпастир від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія та Високопреосвященнішого митрополита Августина привітав вірних з храмовим святом та 10-річчям від дня освячення церкви та подарував парафії ікону преподобної Димитри Київської, а також вручив благодійнику храма, Кебі Леоніду Миколайовичу, орден Української Православної Церкви святителя Миколая, а активним парафіянам грамоти Керуючого єпархією.

За Богослужінням молився голова села Шаповалюк Олександр Олексійович, який також привітав настоятеля, духовенство та усіх вірних зі святом, а також пожертвував кошти на нужди парафії.