Другого дня Пасхи митрополит Августин відвідав друге кафедральне місто

9 квітня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор у м. Богуслав.

Архіпастир очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Укінці служби, владика привітав вірних з Пасхою, дітям подарував іконки і солодкі гостинці.

Увечері, митрополит Августин звершив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква Вечірню пасхальним чином. Під час Богослужінням архіпастир вручив чергову священицьку відзнаку − право служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до “Отче наш” наміснику Кислівського монастиря святих Царствених страстотерпців архімандриту Трифону (Зінченку). З нагоди 40-річчя пресвітерського служіння протоієрея Володимира Осадчого, владика вручив йому орден УПЦ святого великомученика Георгія Побідоносця, з нагоди 65-річчя від дня народження голови Ради союзу ветеранів дальньої авіації України полковника запасу Абаніна Олександра Володимировича, владика вручив йому орден святого благовірного князя Ярослава Мудрого.

Зі святом Пасхи від імені духовенства єпархії архіпастиря привітав благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар, від імені чернецтва − ігуменя Фотина (Бондаренко). Владику також вітали хористи, вихованці недільної школи, парафіяни собору.