Митрополит Августин звершив чин відспівування Вернігорова Віталія Петровича

7 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всіх скорботних радосте”, що на Берковецькому кладовищі в м. Києві у співслужінні архімандрита Луки (Винарчука) звершив чин відспівування Вернігорова Віталія Петровича.

Віталій Петрович був учасником легендарної першої Української антарктичної експедиції, потім багато разів зимував у Антарктиді та брав участь у сезонних дослідженнях.

За фахом геоморфолог, співробітник Інституту геології НАН України Віталій Вернігоров проводив різноманітні геолого-геофізичні дослідження. Попри поважний вік (у вересні цього року йому мало виповнитися 70 років), він долучився до команди сезонної експедиції, що вирушила на станцію Академік Вернадський наприкінці березня цього року.