Вшанування святого великомученика Георгія Побідоносця – покровителя м. Білої Церкви

6 травня, неділя 5-та після Пасхи, про Самаряниню, пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства єпархії очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Після Літургії відбулася традиційна хресна хода з часткою мощів святого Георгія на Замкову Гору міста до храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця – небесного покровителя Білої Церкви. У хресній ході, яку очолив митрополит Августин взяли участь священики та вірні Білої Церкви.

По завершенню молебню владика привітав усіх зі святом.

Також архіпастир відвідав храм-каплицю на честь святого великомученика Георгія Побідоносця (що на масиві Леваневського), де благословив присутніх часткою мощей святого Георгія та привітав вірних, зокрема, ветеранів-афганців з храмовим святом.