Архіпастирський візит до храму святителя Луки Кримського у м. Біла Церква

11 червня, з нагоди храмового свята парафії святителя Луки, архієпископа Кримського у м. Біла Церква (біля міської лікарні №1), митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь на цій парафії.

Йому співслужили благочинні Білоцерківського округу протоієрей Валерій Тихоненко, Володарського − протоієрей Михаїл Рискін, настоятель парафії протоієрей Володимир Фадєєв та духовенство Білоцерківського благочиння.

У кінці Літургії владика, за поданням настоятеля парафії, вручив благодійникам і активним парафіянам, а також священикам, які трудяться на парафії церковні ордени, відзнаки та грамоти, якими їх удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Далі відбулася хресна хода навколо храму, що будується, де було відправлено подячний молебень.