Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня, Успіння Пресвятої Богородиці, з нагоди храмового свята Свято-Успенської парафії у с. Насташка Рокитнянського благочиння митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь на цій парафії.

Йому співслужили благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк, настоятель парафії протоієрей Іоанн Котецький та духовенство Рокитнянського благочиння.

Митрополит Августин вручив настоятелю церкви чергову священицьку відзнаку − право служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувімської пісні, а благодійникам та парафіянам церковні ордени, відзнаки Білоцерківської єпархії та грамоти Керуючого єпархією.

Напередодні, увечері, архіпастир очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Під час Богослужіння він привітав парафіянку собору з нагоди ювілею від Дня народження та вручив відзнаку Білоцерківської єпархії − Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці II ст.