Митрополит Августин відправив пасхальне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

У ніч на 19 квітня православні християни відзначили Світле Христове Воскресіння − Пасху. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві були звершені пасхальні Богослужіння: полуночниця, заутреня та Божественна літургія, які очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

У зв’язку з карантинними заходами, вірні молилися за межами храму.

Перед початком служби Божої митрополит Августин зустрів Благодатний вогонь, привезений з Єрусалиму, виголосив проповідь та благословив ним народ Божий. Вірні також отримали святиню.

За Богослужінням митрополит Августин зачитав Пасхальне привітання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Були піднесені молитви про припинення єпідемії, а також виголошена молитва за лікарів.
Укінці Літургії духовенство окропили пасхальні кошики вірних.

Увечері, митрополит Августин звершив у кафедральному соборі вечірню пасхальним чином.

20 квітня, другого дня Пасхи, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства відправив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква Божественну літургію. Увечері − вечірнє пасхальне Богослужіння.