Архієрейські Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

24 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відправив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква Божественну літургію з хресною ходою та мале освячення води.

26 квітня, неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми, митрополит Августин у співслужінні братії Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського та духовенства собору очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі та виголосив проповідь.

У зв’язку з річницею трагедії на Чорнобильській атомній електростанції архіпастир відправив заупокійну літію за спочилих ліквідаторів та помолився за здоров’я ветеранів ЧАЕС.

28 квітня, Радониця, поминання спочилих, митрополит Августин у співслужінні  духовенства відправив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі заупокійну Божественну літургію.

Прес-служба Білоцерківської єпархії УПЦ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *