Керуючий єпархією вручив клірику єпархії високу священницьку відзнаку

11 жовтня, неділя 18-та після П’ятидесятниці, архієрейське Богослужіння відбулося у Свято-Троїцькому храмі у м. Кагарлик, настоятель благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк.  Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства Кагарлицького та Білоцерківського благочинь звершив Божественну літургію та виголосив проповідь. За Богослужінням владика відзначив  клірика єпархії, голову єпархіального Відділу духовної освіти і катехізації, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, співавтора програми «Біблійна історія та християнська етика» для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України та навчально-методичного комплексу «Біблійна історія та християнська етика» 1-2 класи,  організатора загальноєпархіальних конкурсів та фестивалів, організатора і керівника щорічного загальноєпархіального зльоту недільних шкіл протоієрея Ігоря Ковровського за заслуги перед Церквою та з нагоди 55-річчя від дня народження, а також 25-річчя пресвітерського служіння, архіпастир вручив отцю Ігорю чергову священницьку відзнаку ─ права носіння другого хреста, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій.