Керуючий єпархією провів збори духовенства єпархії

12 жовтня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням Керуючого єпархії митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися збори духовенства єпархії.

Під час своєї доповіді митрополит Августин розповів про стан справ Української Православної Церкви у цілому та Білоцерківської єпархії, зокрема. Окрему увагу було приділено питанню пастирського служіння в умовах карантину. Розглядалися питання богослужбового характеру. Архіпастир дав духовні настанови та відповів на запитання священників.

На зборах було затверджено склад Єпархіальної ради до якої увійшли голова – митрополит Августин, члени: секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, ключар кафедрального собору архімандрит Олексій (Сологуб), благочинні: Ржищівський – протоієрей Михаїл Афонін, Кагарлицький – протоієрей  Василій Синюк, Богуславський – протоієрей Михаїл Залізницький, Сквирський – протоієрей Андрій Хомишак, Тетіївський – протоієрей Василій Волянюк, Володарський – протоієрей Михаїл Рискін; духівник – протоієрей Миколай (Крутоус), секретар – протоієрей Валерій Яблонський, який також обраний обласним благочинним, настоятель Свято-Троїцької парафії у с. Бушево Рокитнянського благочиння протоієрей Артемій Глущенко, настоятель Свято-Троїцького храму у с. Стрітівка Ржищівського благочиння.