У селі Пилипча відбувся щорічний єпархіальний табір “Надія”

З 14 по 21 липня за благословенням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбувся щорічний єпархіальний наметовий табір “Надія”. 60 його учасників під покровом благодаті Божої тиждень перебували у молитві і спілкуванні, проживаючи у палатках на березі Росі у мальовничому селі Пилипча Білоцерківського району. Діти грали у різноманітні ігри, шукали скарби, проходили всякі майстер-класи, купалися в Росі.

16 липня табір відвідав митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Владика дав дітям духовні настанови, зіграв з ними у настільний теніс та провів футбольний матч. Табір також відвідували та проводили бесіди із дітьми: намісник Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін), духівник табору архімандрит Лавр (Тихий), голова місіонерського відділу Білоцерківської єпархії протоієрей Сергій Сиротинський.

18 липня, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, під відкритим небом була звершена Божественна літургія, під час якої майже всі учасники  табору причастились Святих Христових Тайн.