Неділя 6-та після П’ятидесятниці. Святих отців шести Вселенських Соборів. Преподобного Серафима Саровського

1 серпня, неділя 6-та після П’ятидесятниці, святих отців шести Вселенських Соборів, преподобного Серафима Саровського – престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря. Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у приділі на честь преподобного Серафима Саровського у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, намісник Свято-Серафимівського монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін) з братією обителі, клірик Руської Православної Церкви з Італії архімандрит Амвросій (Морозов), будівничий жіночого монастиря “Пустинь преподобного Сергія Радонезького” у м. Біла Церква протоієрей Валерій Тихоненко та інші священнослужителі. За Богослужінням молилася настоятелька жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Біла Церка ігуменя Фотина (Бондаренко). Проповідь виголосив ієродиякон Ігнатій (Сологуб).

Після Літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулася зустріч 12 святинь (ікон та мощей), що прибули в Україну із Грузії на святкування 1033-річчя Хрещення Русі.