Різдво Пресвятої Богородиці

21 вересня, Різдво Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у церкві Архістратига Михаїла у с. Тарасівка Узинського благочиння.

Архіпастирю співслужили голова Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Узинського округу протоієрей Андрій Омельченко, в.о. благочинного Рокитнянського округу протоієрей Андрій Харчишин, настоятель церкви протоієрей Андрій Панькевич та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії.

Укінці Богослужіння владика за заслуги перед Святою Церквою вручив орден Почаївської ікони Пресвятої Богородиці благодійникам церкви – родині Рубан та благословенну грамоту Керуючого єпархією парафіянину церкви – Демченку Івану Івановичу.