Праведних богоотців Іоакима і Анни

22 вересня, післясвято Різдва Пресвятої Богородиці, праведних богоотців Іоакима і Анни, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь у церкві праведних богоотців Іоакима і Анни у с. Слобода Кагарлицького благочиння.

Архіпастирю співслужили голова Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, благочинний Богуславського округу протоієрей Михаїл Залізницький, настоятель церкви протоієрей Феодор Кобиляцький та інші священнослужителі Білоцерківської  єпархій.

Укінці Богослужіння владика привітав протоієрея Феодора Кобиляцького з нагоди 60-річчя пресвітерської хіротонії та вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня і пам’ятний подарунок, а також вручив церковні ордени, відзнаки Білоцерківської єпархії “Рудосільска ікона Пресвятої Богородиці” та благословенні грамоти Керуючого єпархією благодійникам та парафіянам церкви.

Цього ж дня, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і з дозволу намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішого митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, митрополит Августин звершив таїнство Вінчання в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.