СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ПАСХА

5 травня, Світле Христове Воскресіння, Пасха, у храмах Білоцерківського єпархіального управління було звершено дві пасхальні утрені та дві Божественні літургії.
Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив перші утреню та Божественну літургію.
Архіпастирю співслужили священнослужителі Білоцерківської єпархії.
Під час Божественної літургії за традицією Святе Євангеліє читали на різних мовах.
За Літургією митрополит Августин прочитав Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Перед причастям вірних Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина прочитав благочинний Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський.
Наприкінці Богослужіння архіпастир привітав вірних з Пасхою. Владика виголосив молитви на освячення артоса (благословенного хліба) та пасхального приношення віруючих, після чого окропив святою водою пасхальні кошики.