Митрополит Августин звершив мале освячення Свято-Покровського храму у Білоцерківському благочинні

12 квітня, Лазарева субота, воскрешення праведного Лазаря, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Покровську парафію у с. Кожениках Узинського благочиння, настоятелем якої є священик Павло Фадєєв.

Візит архієрея відбувся з нагоди завершення спорудження нижнього храму на честь пророка Божого Ілії і малого освячення церкви.

За Богослужінням митрополиту Августину співслужив Преосвященніший єпископ Фастівський Даміан, вікарій Київської Митрополії, секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Узинського округу протоієрей Андрій Омельченко, духовенство Білоцерківського, Узинського і Рокитнянського благочинь. На Літургії серед вірних молилися: голова села Шпак Василь Сергійович, директор дитячого будинку Половинчак Світлана Василівна, благодійник храму Диба Віктор Іванович.

Під час Літургії Керуючий єпархією удостоїв настоятеля церкви чергової священицької відзнаки – набедреника, після читання Євангелія виголосив проповідь.

Наприкінці служби Божої архіпастир привітав духовенство, парафіян храму, паломників з освяченням нового храму, а також висловив подяку усім, хто трудяться над його спорудженням.