Архіпастирський візит у Володарське благочиння

1 листопада, неділя 22-га після П’ятидесятниці, день пам’яті пророка Іоіля, мученика Уара та з ним семи мучеників, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Михайлівську парафію у с. Логвині Володарського благочиння. За Божественною літургією митрополиту співслужили благочинний Володарського округу протоієрей Миколай Сичевський, настоятель храму протоієрей Олег Настевич та духовенство єпархії. Після Євангельського читання владика виголосив проповідь. Митрополит Августин вручив Мартинюку Сергію Івановичу орден великомученика Георгія, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій. Архіпастир також вручив Благословенні архієрейські грамоти активним парафіянам.

Потім у будинку культури у с. Логвині відбулася презентація книги Володимира Перерви і Ольги Настевич «Логвин та Михайлівка: з історії духовності та освіти». Цікава лекція з історії рідного краю була запропонована кандидатом історичних наук Перервою Володимиром Степановичем. На завершення всім присутнім жителям села були вручені примірники презентованого видання.